logo-white

Práce v zahraničí pro páry – Je to možné?

 

Spousta lidí, kteří se rozhodnou odjet na pracovní pobyt do zahraničí, s sebou ráda někoho vezme. Ať už kamaráda, kamarádku a nebo partnera či partnerku. Obvzlášť u partnerů je to pochopitelné. Přece svou drahou polovičku nechceš nechat doma. Vyrazit v páru má hned několik výhod. Jako ty největší bych zmínil:

1) Máte se o koho opřít – Vlastně si s sebou přivezeš kus domova. Navíc na jakékoliv případné starosti nejste sami.

2) Menší náklady – Veškeré výdaje od ubytování po společné bydlení můžete platit napůl, takže výrazně ušetříte.

Páry s námi jezdí často, proto jedna z jejich prvních otázek, když za námi přijdou, zní: Je možné zařídit pracovní pobyt pro pár? Odpověď zní: Možné to je. Záleží ale, co přesně od toho očekáváte.

 

Společné ubytování? Bez problému

Ať už se jako pár rozhodnete vyrazit do Anglie, na Kypr nebo kamkoliv jinam, asi je pro vás nejdůležitější, abyste spolu bydleli. To je celkem jednoduché zařídit. Ať už jde o jakoukoliv destinaci, dokážeme vám zařídit společný dvojlůžkový pokoj, kde budete mít svoje soukromí.

 

Společná práce? Jak kdy

Spousta z vás si ale představuje, že spolu budete pracovat. Na Kypru to není takový problém. Tam je prakticky vše o domluvě. Ovšem v Anglii to dokážeme zařídit jen u některých pozic. Stručně tu shrnu, jaké pozice vybírat, pokud chcete pracovat společně.

Číšník/ Servírka – Zaměstnávají všechny páry. Velkou část směn můžete mít společně.

Pokojská – Může se stát, že budete pracovat spolu, ovšem u této pozice to absolutně nemůžeme garantovat. Práce je navíc pouze pro ženy, takže se tento odstavec týká pouze ženských párů. Ale i když byste spolu dámy byly na jednom pracovišti, stejně se za celý den ve velké hotelové budově prakticky nepotkáte.

Kitchen porter – Práce je výhradně pro muže. Ovšem stejně jako u pokojských platí, že vám společnou práci nemůžeme garantovat. V kuchyni je totiž v drtivé většině případů zapotřebí pouze jedné pomocné síly.

 

Tak to bylo takové malé shrnutí, které bude platit ať už vyrazíte s námi, s někým jiným, nebo na vlastní pěst. U nás tvoří páry velkou část naší celkové klientely, takže pokud chcete patřit mezi ně, rádi vám vše vyřídíme. Na všechno, s čím dokážeme pomoct, mrkněte SEM.