logo-white

Cestuj za zážitky

Pomůžeme ti vyrazit za vysněným dobrodružstvím. Připravíme nevšední zážitky, které ti klasická cestovka jen tak nenabídne. Naším cílem je nebýt na cestách jen turistou a pozorovatelem, ale zemi přímo zažít, nasát atmosféru, nebo se něco zajímavého naučit od domorodců.

Unikátní zážitky po celém světě.

Co třeba plavba na jachtě s partou přátel, škola kitesurfingu, nebo jízda se psím spřežením? I naučit se tradiční řemesla, jako je balení doutníků na Kubě může být za chvíli součástí naší nabídky. Mrkni na aktuální zážitky a těš se na spoustu  nových, které připravujeme.

Aktuální zážitky

S partou na moře

Klasická dovolená už tě nebaví? Vyraz s kamarády či kolegy na plavbu lodí po Evropě či Karibiku s naším zkušeným kapitánem. Zažiješ zábavu, dobrodružství i stmelení party. 

Romantická plavba

Neexistuje větší romantika, než ve dvou brázdit na lodi ty nejkrásnější oblasti na moři. Poznáte krásné opuštěné pláže a vychutnáte si nerušené západy slunce.

Kitesurfing v Baltu

Nauč se pod dohledem našich instruktorů aktuálně nejvíce trendy sport. Vyrazíme k nejbližšímu moři a kromě aktivní dovolené tě čeká i spousta zábavy.

Chceš zažít něco jiného?

Nabídka našich zážitků se neustále rozšiřuje, ale je nám jasné, že se neetrefíme každému do vkusu. Chceš ve světě zažít něco nového? Ozvi se, zvládneme připravit i zážitky na míru.

Za cestovními zážitky tě momentálně nepošleme, ale třeba si vybereš jeden z následujících programů: