logo-white

O nás

Milujeme cestování a chceme, aby si každý plnil své cestovatelské sny. 

Wander

Anglicky znamená cestovat a objevovat.

+
Club

Principem každého klubu je, že si něco předplatíš, nebo odebíráš. S námi odebíráš zážitky.​

KDO JSME
a jak ti pomůžeme?

Jsme mladí kluci a holky, všichni hodně cestujeme a rádi překračujeme komfortní zónu. V průběhu let jsme zjistili, že každý pomyslný krůček do neznáma z nás dělá lepší lidi. Žili jsme na různých místech. Cestovali i pracovali. Máme rádi levné letenky, exotická jídla a pohledy z cest. Wanderclub jsme založili jako službu, díky které cizí zemi a její kulturu opravdu poznáš. Zatím s námi můžeš do zahraničí vyrazit pracovat, vyzkoušet si Au pair, nebo prožít zážitkovou dovolenou. 

Práce v zahraničí

Au pair

Zážitková dovolená

Díky našim osobním zkušenostem a kontaktům, které jsme nastřádali, pomáháme objevovat svět i tobě. A protože to děláme pro radost, dostaneš od nás kvalitní službu, kamarádský přístup a fajn cenu!

Team Wanderclubu

Poznej základní členy Wanderclubu, bez kterých by se nenačítal web, nikdo by ti nezvedl telefon, a na emaily by se prášilo několik měsíců. Abychom ti ale mohli denně plnit cestovatelské sny, pomáhá nám na částečný úvazek spousta dalších šikovných lidí, kteří nejsou vidět.

Vojta
ZAKLADATEL

se vyzná v Asii, bydlel v Británii a procestoval Evropu. Baví ho videotvorba, focení, kolo a lyže. Stará se o celkový chod Wanderclubu. Jeho cestovatelským snem je Kanada a Patagonie.

Jára
ZAKLADATEL

probádal Asii, odkud si vždy doveze nějaký zajímavý recept. V Evropě nejspíš neexistuje místo, kde ještě nebyl. S Vojtou má na starosti kompletní vedení Wanderclubu. Jednou by rád projel celou Jižní Ameriku. 

Lenka
MARKEŤÁK

žila v Anglii, Portugalsku a Thajsku. Procestovala Afriku i Asii. Zajímá se o marketing a focení. Pomáhá nám s reklamou a správou sociálních sítí. Její vysněná destinace je Island a Kuba.

Wanderclub na Instagramu