logo-white

Au pair v Anglii

Zažij opravdovou Anglii jako Au pair. Spolupracujeme s těmi nejlepšími rodinami v Londýně. Starej se o domácnost, studuj angličtinu, a ve volném čase poznávej město.

Co musíš splňovat?

Pokud si u všech bodů níže odpovíš “Ano”, je velmi pravděpodobné, že ti rodinu v Londýně najdeme raz dva.

Co ti program přinese?

Nové zkušenosti a zážitky. Osamostatníš se. Vyzkoušíš si život v Londýně, což je krásné město plné příležitostí a milých lidí. Zároveň ale jedno z nějvětších měst na světě. Když se v něm naučíš žít, bude ti pak všechno doma v ČR připadat jednodušší. Díky tomu, že budeš na nějakou dobu součástí britské rodiny, poznáš místní život lépe, než jako turista. Ze všech stran navíc neustále uslyšíš angličtinu od rodilých mluvčích, a tak se v tomhle jazyce zlepšíš mnohem rychleji. K tomu všemu máš velkou příležitost vytvořit si v Anglii dobré vztahy s rodinou a novými kamarády, které budeš moct v budoucnu navštěvovat.

Co všechno zařídíme?

Pokud si chceš vyzkoušet opravdový život v Anglii s minimálními náklady a bez starostí, je pro tebe Au pair ideální řešení. Rádi se o tebe postaráme a vše zajistíme. Jak naše pomoc vypadá?

Administrativa

Projdeme s tebou přihlášku. Prokonzultujeme veškeré potřebné dokumenty a dopis "Dear family".

Najdeme rodinu

Domluvíme ti videohovor s rodinami, které zaujmeš podle fotografie a dopisu.

Propojení s rodinou

Spojíme tě s rodinou, která si tě vybrala. Společně vyřešíme podpis zvacího dopisu od hostující rodiny.

Doprava

Najdeme nejvýhodnější dopravu do Anglie.

Doprava

Najdeme nejvýhodnější dopravu do Anglie.

Výběr školy

Poradíme s výběrem škol pro studium jazyka.

Podpora

Budeme tu pro tebe jako podpora na telefonu, ať už budeš řešit cokoliv.

Co můžeš od Au pair očekávat?

Staneš se součástí vybrané rodiny a každá má svůj režim. Tady je alespoň obecný příklad toho, jak většina Au pair v Anglii funguje.

Pracovní náplň

Pracovat budeš maximálně 30 hodin týdně, víkendy jsou volné. Když tě rodina požádá o hlídání na některý večer, nebo víkend, záleží jen na tvé ochotě, jestli jim vyhovíš. Budeš se starat o děti, přičemž se můžeš setkat s různě starými dětmi od malých až po školáky. Pokud vyrazíš hlídat malé děti, počítej s tím, že kromě péče o ně, strávíš spoustu čas i hrami a vymýšlením programu. Se staršími dětmi je to jednodušší a dokáží se často zabavit sami. Musíš ale dohlédnout na to, aby si plnili školní docházku, a často je dopravuješ do školy i ze školy, která je v Anglii většinou od 9 do 14h. 

Jelikož je Au pair součástí rodiny, očekává se, že pomůže s úklidem, praním (co se týká dětí), vykládáním myčky a dalšími lehkými domácími pracemi. Au pair rozhodně nedělá větší úklidy a další práci, která nesouvisí s dětmi. Na takové úkoly mají většinou rodiny uklízečky, které chodí do domu jednou týdně.

Ubytování

99 % našich hostujících rodin bydlí v domě se zahradou, ve zbylém jednom procentu se jedná o pěkné moderní byty. Bydlení typické hostitelské rodiny pro naše Au pair se nachází v Londýně, nebo okolí (do 30 minut přímým vlakem od centra města). Nejvíce spolupracujících rodin žije v hrabství Surrey, které je pro au pair velmi populární a působí tu spousta Au pair z celé Evropy.

Život Au pair

Stravování

Záleží na rodině a na vaší domluvě, jestli budeš jídlo dětem chystat ty, nebo ho zajistí rodina. S tím souvisí i to, jak se budeš stravovat ty. Přístup k potravinám, které rodina nakoupí, je samozřejmost. Zkrátka jako doma.

Volný čas a studium

Přes den má Au pair zpravidla čas pro sebe. Běžné jsou volné víkendy a po nějaké době máš nárok i na několikadenní pracovní volno. To se dá využít různým způsobem. V okolí je často spousta bezvadných škol, které vyučují angličtinu. Některé z nich jsou placené, můžeš ale natrefit na rodinu, která své Au pair ráda kurz angličtiny buď úplně zaplatí, nebo na něj výrazně přispěje. Mimo to rodina často proplácí i dopravu (jízdenky), nebo ti půjčí kolo či auto. Pokud se spřátelíte, můžeš s nimi navíc jezdit na výlety, nebo trávit dovolené. To je ale na tobě, volný čas můžeš trávit klidně poznáváním města, seznamováním se s novými přáteli, nebo provozováním svých koníčků.

Jak to probíhá?

Vytvoříš poptávku

Kontaktuj nás prostřednictvím formuláře, nebo zavolej. Pokus se co nejlépe popsat, co tě zajímá.

Probereme detaily

Ozveme se ti, zjistíme, jaké máš představy a vyzkoušíme angličtinu. Podle toho ti vytvoříme nabídku au-pair programu na míru.

Následuje schůzka

Pokud tě naše nabídka zaujme, sejdeme se třeba na kávu, nebo naplánujeme videohovor, kde doladíme detaily.

Uzavřeme smlouvu

Následuje podpis smlouvy a vyplnění přihlášky. Zároveň nám pošleš potřebné materiály: Kopie pasu, řidičáku, lékařské zprávy, výpisu z trestního rejstříku, tvé fotky, dopis pro rodinu.

Najdeme rodinu

V momentě, kdy od tebe vše máme, začneme hledat rodiny, se kterými ti naplánujeme videohovor. (Na ten tě připravíme, tak neměj strach.)

Je tu dobrodružství

Jakmile domluvíme rodinu, se kterou si navzájem sednete, můžeš vyrazit. Dostaneš veškeré info o rodině, lokalitě tvého pobytu, informace o blízkých školách a kontakty na další Au pair z okolí.

Nový život začíná!

Až se zabydlíš a máš vše potřebné vyřízené, začínáš se starat o děti a užívat si život v Anglii.

Vyber si z balíčků

Každý má jiné požadavky, proto jsme připravili více balíčků pomoci, ze kterých si můžeš vybrat.

Základ

jen to nejnutnější
5500 Kč
  • Au pair v Anglii
  • Podpora
  • Poradenství

Komplet

Zlatá střední cesta
7500 Kč
  • Au pair v Anglii
  • Podpora
  • Poradenství
  • Jednosměrná letenka
Výhodné

Au pair v Anglii máš teď na dosah!

Pokud tě naše služba zaujala, nezávazně nás kontaktuj.