logo-white

S partou na moře

Plavba lodí na moři pro skupinu lidí. Unikátní zážitek, zábava a dobrodružství.

Pojeď s námi na loď

Nabízíme ti možnost strávit dovolenou na lodi. Sbal partu kamarádů, kolegů, nebo třeba celou rodinu a vyražte s námi na plavbu po pobřeží evropských států, nebo třeba rovnou do tropického Karibiku. Vyplouváme kdykoliv v průběhu roku. Pokud tě už nebaví monotónní zájezdy s cestovkou, stane se pro tebe dovolená na lodi dobrodružným zážitkem, na který nezapomeneš. 

Termín: X-X.X
Maximální kapacita: 8 lidí
Volná místa: 6 míst

Program plavby přizpůsobíme potřebám tvé skupiny. Dopředu vytvoříme itinerář, kterým se pak můžeme řídit, nebo ho měnit podle toho, na co zrovna během plavby budeš mít náladu. Buď celý týden strávíme na moři, budeme plavat, kormidlovat, bavit se na palubě a vařit si v lodní kuchyni. Pokud tě taková představa neláká, klidně každý den zakotvíme v nějakém přístavu či zátoce, a prozkoumáme místní přírodu či restaurace a bary.

Co zážitek obsahuje?

Letenky do a z místa vyplutí
Pronájem lodi
Plavba s kapitánem
Program na moři i na souši

Možnosti za příplatek:

Strava na lodi
Kapitánský kurz

Průvodce zážitkem

Jakub, 29 let

Jakub je zkušený licencovaný kapitán, který je na moři jako doma. Na loď vyráží každou chvíli a díky dlouholetým zkušenostem s ním zažiješ bezpečnou jízdu podél nejkrásnějších zálivů, pláží a přístavů. Jakub se nejčastěji plaví v mořích kolem Řecka, Chorvatska a Itálie. Vyzná se ale i v Karibiku, či Skotsku. Má také instruktorské oprávnění, takže čas na lodi s ním nemusí být jen zábavná dovolená, ale třeba se naučíš i řídit loď. 

Pro koho je plavba vhodná?

Všichni milovníci moře, zkušení i nezkušení cestovatelé, a hlavně pozitivně naladění dobrodruzi mají na naší palubě místo. Z mořské nemoci nemusíš mít strach, plavbu plánujeme tak, aby na ni nejlépe vůbec nedošlo. 

Plavbu doporučujeme nejen pro:

Co si z plavby odneseš?

Zažiješ spoustu zábavy, dobrodružství, pocit svobody, ale také utužování party, se kterou se budete dělit o jednu palubu a můžete se společně podílet na chodu plavby, nebo se sami naučit loď obsluhovat. Během dovolené na moři tě čekají ty nejlepší nerušené západy slunce, prázdné zátoky s průzračnou vodou, kam se ze souše jen tak nedostaneš, usínání při uklidňujícím zvuku vln, podmořský život z první ruky, ale i krásné přístavní vesničky a městečka, kterými se můžeš toulat a ochutnávat místní dobroty.

Kam poplujeme?

Řecko

Poplavíme se po pobřeží pevninského Řecka, či ostrovů jako je Korfu, Lefkáda a Zakynthos. Zamířit můžeme i na Santorini a Mykonos. Vhodné pro milovníky tepla, kteří se během plavby chtějí i koupat, užívat si sluníčko, nebo objevovat antická zakoutí, kam se každý nepodívá.

Itálie

Itálie je destinací všech milovníků dobrého jídla, vína a hlavně pohody. Můžeme společně vybrat z ostrovů okolo Elby a doplout třeba až na Korsiku. Odvážnějším dobrodruhům nabídneme cestu na Lipary, kde se dají obdivovat sopky z moře.

Chorvatsko

Poplavíme se po pobřeží pevninského Chorvatska, ale určitě potkáme i několik ostrovů. Vhodné pro milovníky tepla, kteří se během plavby chtějí i koupat, užívat si sluníčko, a také mít příležitost navštěvovat přístavní městečka a vesnice, kterých potkáme spousty.

Skotsko

Divoká a nespoutaná přiroda, výborná Whiskey a lidé kterým občas nebudeš rozumět i jako zběhlý angličtinář. To všechno můžeš na naší plavbě potkat. Vhodné pro dobrodruhy, kterým nevadí chladnější počasí. Odměnou ti budou krásné výhledy a možná potkáme i velryby. 

Karibik

To nejlepší, co můžeš na lodi zažit. Těžko se hledají slova, která popíšou nádhery Karibiku. Na naší plavbě si užiješ mnohem více než jen resort. Podíváš se do džungle, zažiješ skutečně místní poměry, uvidíš ryzí krásu přirody a ty nejhezčí pláže na naší planetě.

Jiné

Láká tě úplně jiná destinace? Napiš nám a třeba vymyslíme cestu, jak na loď vyrazit i do dalších vod. Dobré podmínky nabízí třeba Thajsko, Baleáry, či Kanáry. 

Kdy a na jak dlouho?

Vyrazíme podle tvých časových možností kdykoliv v rozmezí května a října, pokud jde o evropské destinace. V Karibiku je teplo téměř celoročně, takže láká-li tě utéct v zimě za teplem, zvolíme karibské vody.

Standardní délka plavby je týden. Dokážeme zařídit i kratší plavbu, ale minimum jsou 4 dny. Maximálně na lodi můžeme strávit 14 dnů.

Orientační cena

Ceny uvádíme pouze orientační. Po individuální domluvě totiž vybereme termín, typ lodi a domluvíme počet lidí, kteří se zážitku zúčastní. To vše ovlivňuje cenu, stejně jako výběr služeb, pro který se rozhodneš.

Do výsledné ceny nepočítáme naftu a přístavní poplatky. Každá plavba vypadá jinak, proto dopředu neodhadneme, jak často budeme kotvit, nebo kolik projedeme nafty. Cena nafty za týdenní plavbu se pohybuje kolem 350 Kč. Přístavní poplatky při každodenním kotvení se mohou vyšplhat na cca 1000 Kč/osoba.

Lodě k dispozici

Loď pronajímáme pro konkrétní destinaci a pro konkrétní velikost skupiny. Minimální kapacita nabízených lodí je 6 lidí a maximálně svezeme 12-ti člennou partu. Každá loď pak obsahuje dvoulůžkové kajuty, vlastní kuchyň, sprchu a WC.

Pronajmout si můžeme jachtu, nebo katamarán. Jaký je mezi nimi rozdíl?

Jachta

Katamarán

Jachta je jednotrupá loď, která je vhodnější k plachtějí, ale zase nabízí méně místa na palubě pro opalování a zábavu. To ale neznamená, že se tam budeš s ostatními mačkat.

Na katamaránu, který má 2 trupy, určitě nebudeme plachtit tak často, zato díky větší šíři nabízí prostornější palubu.

Pokud tě tato příležitost zaujala, nezávazně nás kontaktuj.