logo-white

Aktuální zážitky

Překroč s námi komfortní zónu a vyraz s naší pomocí do světa za dobrodružstvím nebo sbírat zkušenosti. 

Cestovní zážitky

S partou na moře

Klasická dovolená už tě nebaví? Vyraz s kamarády či kolegy na plavbu lodí po Evropě či Karibiku s naším zkušeným kapitánem. Zažiješ zábavu, dobrodružství i stmelení party. 

Romantická plavba

Neexistuje větší romantika, než ve dvou brázdit na lodi ty nejkrásnější oblasti na moři. Poznáte krásné opuštěné pláže a vychutnáte si nerušené západy slunce.

Kitesurfing v Baltu

Nauč se pod dohledem našich instruktorů aktuálně nejvíce trendy sport. Vyrazíme k nejbližšímu moři a kromě aktivní dovolené tě čeká i spousta zábavy.

Pracovní zážitky

Narozdíl od cestovních zážitků strávíš v zahraničí několik měsíců a někdy i let. Proto si pečlivě vyber destinaci i práci, která ti sedne. Nové prostředí se na nějaký čas stane tvým domovem.  

Práce v Anglii

Kde jinde se naučit lépe anglicky než v Londýně mezi rodilými Brity? Kromě toho ti program Práce v Anglii přinese zaměstnání pro ty nejlepší značky v oboru a dokážeš si našetřit i dost peněz. Naučit se žít v jednom z největších měst na světě má také své výhody.

Co musíš splňovat?

Práce na Kypru

Léto u moře, spousta zážitků a nových přátelství. Ubytování a stravu máš zdarma zajištěné v hotelu, kde pracuješ. Ve volném čase si užíváš ostrov, ale čeká tě výdělek menší než v Anglii, to je program Práce na Kypru.

Co musíš splňovat?

Au pair v Anglii

Chceš poznat život opravdového Angličana? Program Au pair v Londýně je ten nejlepší způsob. Za minimální vstupní náklady se staneš součástí londýnské rodiny, která se o tebe ve všem postará. Velké peníze ale nečekej, Au pair dostává pouze kapesné.

Co musíš splňovat?