logo-white

Kite surfing v Baltu

Stačí pár kroků a probouzet se každý den za zvuků moře bude samozřejmost.

Nezávazná poptávka

Nezávazně nás kontaktuj a popiš, co tě zajímá.

Odesláním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.

Časté otázky & odpovědi

Minimální délka pobytu jsou dva měsíce, protože zaměstnavateli se nevyplatí zaučovat nové kandidáty na kratší dobu. Na Kypru pak můžeš zůstat po zbytek sezony, která končí v listopadu. Pokud s tebou bude zaměstnavatel spokojený, rád tě určitě pozve po zimní pauze i na další sezonu.

Jasně! Pokud se necítíš na to vyrazit na Kypr sám/a, sbal partnera či partnerku, partu kamarádů, nebo klidně tetu ze třetího kolene. Všem vám dokážeme zorganizovat zážitek v nové zemi společně.

Čím dříve začneš vše řešit, tím větší šanci máš na lepší ubytování i práci. Nejrušnější období je léto. Dobré pozice i pokoje rychle mizí. Doporučujeme proto jednat už několik měsíců před cestou na Kypr. Nejpozději však 3 týdny před odjezdem. To je minimální doba, kterou potřebujeme na to, abychom ti vše vyřídili.

Pokud si vybereš základní balíček, řešíš si nákup letenky sám/a. Letíš poprvé a v letenkách se nevyznáš? Rádi ti s tím pomůžeme. V každém případě se ale nejprve dohodneme na termínu a letišti příletu, a snažíme se letenku vyřešit s co největším předstihem, aby byla co nejlevnější.

Vzhledem k tomu, že ubytování a stravu máš zdarma, utratíš peníze jen za volnočasové aktivity. Kolik to bude, je na tobě.

Potřebuješ s něčím poradit?

Telefony zvedáme od pondělí do pátku 10:00-17:00.